درباره ما

در صنعت ابزار و یراق نام (الهی دوست) پیشینه ای 100ساله دارد. این شغل به طور موروثی در چند نسل ادامه داشته است. برادران الهی دوست (احمد و رضا) فعالیت خود در این حرفه را از سال1380 نزد پدر آغاز کردند و دوسال بعد توانستند با اجاره مغازه ای در خیابان امام خمینی اصفهان رسما کارخرده فروشی ابزارآالت را به طور مستقل ادامه دهند.
فرایند عمده فروشی از شبی آغاز شد که یک مشتر ی تقاضای کاال به صورت عمده داشت و برادران الهی دوست به جای آنکه کاالها را از بازار تهیه کنند به فکرشان رسید که مستقیم با کارخانه تماس بگیرند.
این ارتباط با کارخانه ها ادامه داشت تا در سال 1390 طی سفری به چین با بازار وسیع کالاها در این کشور مواجه شدند و تصمیم گرفتند مستقیما وارد بازار واردات کالا بشوند.
حال که کار داشت به صورت گسترده ای ادامه پیدا می کرد، الزم بود که نام و نشان تجاری خاصی هم به ثبت برسد. در سال 1392 برادران الهی دوست برند” سان مکث” را برای ارائه کلیه کاالی خود انتخاب و به ثبت رساندند. کار در مغازه به همین منوال ادامه داشت تا اینکه با توجه به تحوالت بازار و سیستم فروش به این جمع بندی رسیدند که الزم است جهت ادامه کار ازسیستم سنتی خارج شده و به صورت شرکت ادامه حیات دهند.در سال 1396 برادران الهی دوست شراکت خود را در غالب ” شرکت بازرگانی پارتاک ابزار اصفهان ” به ثبت رساندند. آنها با خرید یک انبار در منطقهصنعتی دولت آباد و استخدام پرسنل کم کم مسئولیت های خود را کاهشداده و توانستند تفویض اختیار کنند.هم اکنون شرکت بازرگانی پارتاک ابزار با حدود 15 پرسنل در منطقه صنعتی دولت آباد مشغول به کار است.حفظ کیفیت اجناس و رضایت مشتریان دو نکته ایست که مدیران و پرسنلشرکت همواره مد نظر خود قرار میدهند. با چشم اندازی به آینده امیدواریمبتوانیم این مهم را حفظ کنیم. افزایش تنوع کالای مورد نیاز مشتریان از اهداف پیش روی ماست

چشم اندازهای شرکت

شرکت  SUNMAX میخواهد در ارائه بهترین محصولات به جامعه فعالیت نماید و رضایت مشتریان و شرکت ها و جامعه را جلب نماید و به بهترین و معتبرترین شرکت در شاخه ابزار و صنعت تبدیل گردد

ماموریت ها

ما در مقابل تعهداتی که به مشتریان و جامعه خود داریم می کوشیم تا بهترین خدمات و محصولات را ارائه کنیم وبرای همین اولین گزینه رضایت مشتریان می باشدو تلاش میکنیم تا محصولاتی با عملکرد و کارایی بالا در بهترین حالت به شما عزیزان ارائه کنیم.

خدمات بهتر

شرکت  SUNMAX میخواهد در ارائه بهترین محصولات به جامعه فعالیت نماید و رضایت مشتریان و شرکت ها و جامعه را جلب نماید و به بهترین و معتبرترین شرکت در شاخه ابزار و صنعت تبدیل گردد در همین جهت شرکت از ساعت 8:00 الی 16:00 فعالیت دارد و جهت درخواست ها هم از طریق تیکت پشتیبانی و هم تلفن های تماس پاسخگوی شما مشتریان عزیر خواهد بود میتوانید با پیشنهادات خود به بهتر شدن نحوه خدمات و محصولات شرکت کمک کنید ما همراهی شما عزیزان را در راه میخواهیم.